10% rabatu na Twoje pierwsze zakupy przy zapisie do newslettera.

Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

VOUCHER PODARUNKOWY

Wysyłamy w: 24 godziny

Nie masz pewności, którymi kosmetykami Lavido obdarować swoich bliskich? Pozwól im zdecydować. Wybierz voucher podarunkowy Lavido i zyskaj pewność, że Twój prezent będzie zgodny z potrzebami ich skóry.

Kosmetyki clean beauty  Lavido to gwarancja najwyższej jakości. Zachwycają skutecznością działania, aksamitnymi konsystencjami oraz naturalnymi zapachami. 

Na potwierdzenie tych słów mamy opinie setek zachwyconych klientek oraz najważniejszą nagrodę na polskim rynku - Doskonałość Roku 2020 magazynu Twój Styl.

Jednak wybór konkretnych kosmetyków to bardzo indywidualna sprawa - trzeba znać rodzaj cery, rutynę pielęgnacyjną i aktualne potrzeby skóry osoby, której wręczymy prezent. 

Voucher prezentowy jest dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji. 

Zasady są bardzo proste:

1. Kupujesz voucher prezentowy Lavido za wybraną przez siebie kwotę. Otrzymujesz mailowe potwierdzenie zakupu i kod, który uprawnia do zakupu dowolnych produktów w naszym sklepie do wysokości tej kwoty i darmowej dostawy na wskazany adres.

2. Voucher prezentowy wysyłamy także w formie papierowej w eleganckiej kopercie na Twój adres lub bezpośrednio na adres obdarowanej osoby (podaj nam go w komentarzu do zamówienia).

3. W celu realizacji vouchera prezentowego Lavido w sklepie internetowym www.lavido.pl należy w tracie składania zamówienia podać kod vouchera. Voucher Lavido może być wykorzystany jednorazowo i jest ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.

4. Voucher prezentowy Lavido może być użyty tylko w jednym zamówieniu.

5. Gdy wartość produktów w koszyku jest wyższa niż aktualna wartość vouchera, różnicę można opłacić wykorzystując formy płatności dostępne w naszym sklepie internetowym.

6. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę.


Voucher prezentowy może być wykorzystany także w butiku Lavido na Mokotowskiej 51/53


Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji
Naturalny balsam Lavido

GREEN AID

Specjalna linia produktów zawierających składniki lecznicze

Zobacz więcej
serum do twarzy lavido

SERUM DO TWARZY

Skoncentrowany i bogaty w składniki roślinne produkt stosowany pod krem

Zobacz więcej
krem do twarzy lavido

KREMY DO TWARZY

Kluczowe w codziennej pielęgnacji

Zobacz więcej