10% rabatu na Twoje pierwsze zakupy przy zapisie do newslettera.

Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

LUKSUSOWE KOSMETYKI NATURALNE Z IZRAELA

 

 

 

Problemem są kosmetyki, które nie przynoszą spodziewanych efektów, a nawet szkodzą Twojej skórze, przez co czujesz się sfrustrowana i nie lubisz przeglądać się w lustrze. Wierzymy, że chcesz używać kosmetyków, które naprawdę działają oraz są bezpieczne dla Twojego zdrowia i przyjazne naszej planecie.

Rozumiemy też, że chcesz o siebie zadbać w najlepszy możliwy sposób, ale nie masz czasu na to, żeby wnikliwie analizować oferty setek firm kosmetycznych, które obiecują to samo. Rozumiemy także, że chciałabyś mieć pewność, że dobrze wydajesz swoje pieniądze na kosmetyki, których stosowanie będzie przynosiło oczekiwane rezultaty.

 


Dlatego w Lavido, zamiast wydawać pieniądze na marketing pełen przesadzonych obietnic, od 18 lat poddajemy nasze produkty badaniom klinicznym, przeprowadzanym przez niezależne laboratoria na całym świecie. 

Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki Lavido są skuteczne i naprawdę odmłodzą Twoją skórę i poprawią jej jakość. Dzięki temu wiemy też, że naturalne składniki mogą zapewnić skórze wszystko, czego potrzebuje.

Dlatego produkty Lavido powstają wyłącznie z roślinnych surowców o najwyższej jakości, opracowanych przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii. 

Starannie dobrane składniki, zawarte w kosmetykach naturalnych Lavido, są wypełnione witaminami, minerałami i przeciwutleniaczami. Będą one w najlepszy możliwy sposób dbać o Twoją skórę – chronić ją, nawilżać i odżywiać.


A Ty codziennie będziesz otrzymywała coraz więcej komplementów...HISTORIA LAVIDO – Z PASJI DO ROŚLIN


Lavido wywodzi się z jednego z najpiękniejszych regionów Izraela - urokliwej i pełnej bujnej, dziewiczej roślinności doliny Galilei. Firma, która istnieje od 2003 roku, zrodziła się z pasji oraz zamiłowania do zielarstwa oraz zapotrzebowania na kosmetyki naturalne, które działają skuteczniej niż konwencjonalne.

Naturalne kosmetyki Lavido Galilea


Lavido, które rozpoczynało swoją działalność jako mały rodzinny biznes, z biegiem lat stało się największą firmą w Izraelu, która specjalizuje się w tworzeniu organicznych, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji. Obecnie na terenie Izraela kosmetyki Lavido można kupić aż w 650 sklepach w tym 4 flagowych sklepach Lavido i centrum edukacyjnym Lavido w Nahalal.


W 2015 roku Lavido rozpoczęło sprzedaż swoich produktów w Stanach Zjednoczonych i szybko stało się jedną z ulubionych marek do naturalnej pielęgnacji twarzy i ciała w USA. Od samego początku bytności na amerykańskim rynku Lavido jest obecne na platformie internetowej oraz w sklepach stacjonarnych GOOP; marki stworzonej przez Gwyneth Paltrow — aktywnej popularyzatorki Clean Beauty i luksusowych kosmetyków naturalnych.


IDO MAGAL

Ido Magal założyciel Lavido

Założycielem i twórcą Lavido jest Ido Magal – doświadczony specjalista w dziedzinie zielarstwa i fitoterapii. Ido zawsze żył w zgodzie z rytmem natury, a jego najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa są nierozerwalnie związane z obcowaniem z naturą, kiedy pomagał swojej ciotce i wujkowi w hodowli pszczół i koni oraz zajmował się ukochanym ogródkiem swojej babci.

Po ukończeniu studiów z zakresu zielarstwa i fitoterapii zdecydował się na założenie farmy w samym sercu doliny Jezreel w Galilei. Niedługo potem jego siostra poprosiła go o zrobienie kremu terapeutycznego do pielęgnacji wrażliwej skóry swojego dziecka. I tak Ido stworzył swój pierwszy produkt — całkowicie naturalny krem dla dzieci, który wkrótce stał się bardzo pożądanym produktem wśród członków jego rodziny i przyjaciół.

Po tym, jak cały zapas tego cudownego kremu sprzedał się na lokalnym targu rolnym, w 2003 roku narodziła się firma, której nazwa nawiązuje do imienia Ido i jego siostry. Dzisiaj, w swojej ofercie Lavido oprócz wspomnianego kremu proponuje swoim klientom szeroką gamę luksusowych kosmetyków do twarzy i ciała.Więcej o marce Lavido możesz przeczytać we tym artykule.

Luksusowe kosmetyki naturalne Lavido -  sklep w Nahalal