Kosmetyki Clean Beauty z Izraela

 

LAVIDO. KOSMETYKI CLEAN BEAUTY Z IZRAELA 

Kobieta stosująca kosmetyki clean beauty Lavido

 


 

Czasami problemem są kosmetyki, które nie przynoszą spodziewanych efektów, a nawet szkodzą Twojej skórze, przez co czujesz się sfrustrowana i nie lubisz przeglądać się w lustrze. 

Wierzymy, że chcesz używać kosmetyków, które naprawdę działają oraz są bezpieczne dla Twojego zdrowia i przyjazne naszej planecie. Rozumiemy też, że chcesz o siebie zadbać w najlepszy możliwy sposób, ale nie masz czasu na to, żeby wnikliwie analizować oferty setek firm kosmetycznych, które na pierwszy rzut oka obiecują to samo. Wiemy także, że chciałabyś mieć pewność, że dobrze wydajesz swoje pieniądze na kosmetyki, których stosowanie będzie przynosiło oczekiwane rezultaty.

 


Dlatego w Lavido, zamiast wydawać pieniądze na marketing pełen przesadzonych obietnic, od 18 lat poddajemy nasze produkty badaniom klinicznym, przeprowadzanym przez niezależne laboratoria na całym świecie. 

Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki Lavido są skuteczne i naprawdę odmłodzą Twoją skórę i poprawią jej jakość. 


 

Dzięki temu wiemy też, że naturalne składniki mogą zapewnić skórze wszystko, czego potrzebuje.


Dlatego produkty Lavido powstają wyłącznie z roślinnych surowców o najwyższej jakości, opracowanych przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii. Nie używamy żadnych kontrowersyjnych i szkodliwych składników. Na tym właśnie polega idea kosmetyków Clean Beauty. 

Nasze kosmetyki są wypełnione witaminami, minerałami i przeciwutleniaczami. Będą one w najlepszy możliwy sposób dbać o Twoją skórę – chronić ją, nawilżać i odżywiać.

A Ty codziennie będziesz otrzymywała coraz więcej komplementów...

 

HISTORIA MARKI LAVIDO

 

 

Kosmetyki Lavido pochodzą z Izraela, a dokładniej z urokliwej i pełnej bujnej, dziewiczej roślinności doliny Galilei. Firma, która istnieje już od ponad 18 lat, zrodziła się z pasji do zielarstwa oraz chęci udowodnienia, że kosmetyki clean beauty, mogą działać skuteczniej niż konwencjonalne. A przy tym są zdrowsze dla ludzi i tworzone z poszanowaniem środowiska naturalnego.

 

Izrael kraj pochodzenia kosmetyków Lavido

 

 

Lavido, które rozpoczynało swoją działalność jako mały rodzinny biznes, z biegiem lat stało się największą firmą w Izraelu, która specjalizuje się w tworzeniu organicznych kosmetyków . Dziś kosmetyki Lavido w Izraelu można kupić aż w 650 sklepach w tym 4 flagowych sklepach Lavido i centrum edukacyjnym w Nahalal.


 

W 2015 roku Lavido rozpoczęło sprzedaż swoich produktów w Stanach Zjednoczonych i szybko stało się jedną z ulubionych marek clean beauty w USA. Od samego początku bytności na amerykańskim rynku Lavido jest obecne na platformie internetowej oraz w sklepach stacjonarnych GOOP; marki stworzonej przez Gwyneth Paltrow — aktywnej popularyzatorki Clean Beauty i luksusowych kosmetyków naturalnych.

 Kosmetyki Lavido z Izraela trafiły także do Holandii, Niemiec, Kanady, Wielkiej Brytanii,  Japonii i oczywiście do Polski. W ubiegłym roku otrzymały one najbardziej prestiżowy tytuł,  jaki mogą otrzymać kosmetyki w naszym kraju - Doskonałość Roku magazynu Twój Styl.    Jury konkursu doceniło wzorcowe składy oraz skuteczność działania naszych kosmetyków  clean beauty.

 


 

IDO MAGAL — ZAŁOŻYCIEL I TWÓRCA FORMUŁ KOSMETYKÓW LAVIDO

 

 

Ido Magal założyciel marki kosmetyków clean beauty Lavido

 

 

Założycielem Lavido jest Ido Magal – doświadczony specjalista w dziedzinie zielarstwa i fitoterapii. Ido zawsze żył w zgodzie z rytmem natury, a jego najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa są nierozerwalnie związane z obcowaniem z naturą, kiedy pomagał swojej ciotce i wujkowi w hodowli pszczół i koni oraz zajmował się ukochanym ogródkiem swojej babci.

 

Po ukończeniu studiów z zakresu zielarstwa i fitoterapii zdecydował się na założenie farmy w samym sercu doliny Jezreel w Galilei. Niedługo potem jego siostra poprosiła go o zrobienie kremu terapeutycznego do pielęgnacji wrażliwej skóry swojego dziecka. 

I tak Ido Magal stworzył swój pierwszy produkt — całkowicie naturalny krem dla dzieci, który wkrótce stał się bardzo pożądanym produktem wśród członków jego rodziny i przyjaciół. Po tym, jak cały zapas tego cudownego kremu sprzedał się na lokalnym targu rolnym, w 2003 roku narodziła się firma, której nazwa nawiązuje do imienia Ido i jego siostry. 

Dzisiaj Lavido oprócz wspomnianego kremu proponuje swoim klientom szeroką gamę luksusowych kosmetyków do twarzy i ciała, a sama marka kosmetyków clean beauty z Izraela jest znana na całym świecie.


Więcej o izraelskiej marce kosmetyków Lavido możesz przeczytać w tym wpisie zamieszczonym na naszym blogu: O Lavido

 

 

Izrael. Sklep z kosmetykami Lavido

 

 


 

 

EU Responsible Person:

CE.way Regulatory Consultant Ltd., 2nd floor, 13 Upper baggot St. Dublin 4, Republic of Ireland

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony