Odkryj Lavido

 


  

Sekret pięknego wyglądu - zdrowa i promienna skóra

 


 

W Lavido rozumiemy Twoje pragnienie naturalnego piękna oraz młodego wyglądu. Zdajemy sobie sprawę, że sekret tkwi w zdrowej, promiennej skórze i właśnie dlatego od ponad 2 dekad tworzymy kosmetyki, które skutecznie pielęgnują, odżywiają i odmładzają.

 

Wiemy także, że Twoje poszukiwania idealnej pielęgnacji to więcej niż tylko kwestia wyglądu – to również odzwierciedlenie troski o zdrowie Twojej skóry. Dlatego w naszej pracy stawiamy na harmonię między nauką a naturą, oferując produkty, które nie zawierają szkodliwych i kontrowersyjnych składników.

 


  

Piękno oparte na dowodach, a nie obietnicach

 


 

Zbyt wiele razy obietnice wygładzonych zmarszczek i nieskazitelnej cery pozostawały niespełnione przez kosmetyki, które nie dorównywały Twoim oczekiwaniom. Znane są nam historie pełne obietnic, które zamiast radości, przynoszą rozczarowanie. 

 

Dlatego też, w świecie pełnym przesadnych deklaracji, Lavido stawia na uczciwość i rzetelność- skupiamy się na tym, co najważniejsze - naukowo potwierdzonej skuteczności.

 

Dwa dziesięciolecia doświadczeń przekuwamy w bezpieczne formuły, które są darem od natury dla Twojej skóry. Nasze produkty to wynik niezliczonych godzin badań i testów klinicznych w niezależnych laboratoriach. To pozwala nam mieć pewność, że nasze kosmetyki faktycznie działają, odmładzając Twoją skórę i znacząco poprawiając jej kondycję.


  

Historia marki Lavido

 


 

Kosmetyki Lavido pochodzą z Izraela, a dokładniej z urokliwej i pełnej bujnej, dziewiczej roślinności doliny Galilei. Firma, która istnieje już od ponad 20 lat, zrodziła się z pasji do zielarstwa oraz chęci udowodnienia, że kosmetyki clean beauty, mogą działać skuteczniej niż konwencjonalne. A przy tym są zdrowsze dla ludzi i tworzone z poszanowaniem środowiska naturalnego.

 

Izrael kraj pochodzenia kosmetyków Lavido

 

 

Lavido, które rozpoczynało swoją działalność jako mały rodzinny biznes, z biegiem lat stało się największą firmą w Izraelu, która specjalizuje się w tworzeniu organicznych kosmetyków . Dziś kosmetyki Lavido w Izraelu można kupić aż w 650 sklepach w tym 4 flagowych sklepach Lavido.

 


 

W 2015 roku Lavido rozpoczęło sprzedaż swoich produktów w Stanach Zjednoczonych i szybko stało się jedną z ulubionych marek clean beauty w USA. Od samego początku bytności na amerykańskim rynku Lavido jest obecne na platformie internetowej oraz w sklepach stacjonarnych GOOP; marki stworzonej przez Gwyneth Paltrow — aktywnej popularyzatorki Clean Beauty i luksusowych kosmetyków naturalnych.

 

Kosmetyki Lavido trafiły także do Holandii, Niemiec, Kanady, Wielkiej Brytanii,  Japonii i oczywiście do Polski. Co więcej otrzymały one najbardziej prestiżowy tytuł,  jaki mogą otrzymać kosmetyki w naszym kraju - Doskonałość Roku magazynu Twój Styl. Jury konkursu doceniło imponujące składy oraz skuteczność działania naszych kosmetyków  clean beauty.

 

 


  

 Ido Magal - założyciel i twórca formuł kosmetyków Lavido

 


  

 

Ido Magal założyciel marki kosmetyków clean beauty Lavido

 

 

Założycielem Lavido jest Ido Magal – doświadczony specjalista w dziedzinie zielarstwa i fitoterapii. Ido zawsze żył w zgodzie z rytmem natury, a jego najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa są nierozerwalnie związane z obcowaniem z naturą, kiedy pomagał swojej ciotce i wujkowi w hodowli pszczół i koni oraz zajmował się ukochanym ogródkiem swojej babci.

Po ukończeniu studiów z zakresu zielarstwa i fitoterapii zdecydował się na założenie farmy w samym sercu doliny Jezreel w Galilei. Niedługo potem jego siostra poprosiła go o zrobienie kremu terapeutycznego do pielęgnacji wrażliwej skóry swojego dziecka. 

I tak Ido Magal stworzył swój pierwszy produkt — całkowicie naturalny krem dla dzieci, który wkrótce stał się bardzo pożądanym produktem wśród członków jego rodziny i przyjaciół. Po tym, jak cały zapas tego cudownego kremu sprzedał się na lokalnym targu rolnym, w 2003 roku narodziła się firma, której nazwa nawiązuje do imienia Ido i jego siostry. 

Dzisiaj Lavido oprócz wspomnianego kremu proponuje swoim klientom szeroką gamę luksusowych kosmetyków do twarzy i ciała, a sama marka kosmetyków clean beauty jest znana na całym świecie.

 


 

 

EU Responsible Person:

CE.way Regulatory Consultant Ltd., 2nd floor, 13 Upper baggot St. Dublin 4, Republic of Ireland

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony