DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2020 DLA LAVIDO
40.jpg

Naturalne kosmetyki Lavido, o udowodnionej klinicznie skuteczności działania, zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Doskonałość Roku, przyznawaną przez magazyn Twój STYL, w kategorii „Kosmetyki Naturalne i Organiczne – Pięlęgnacja twarzy”

czytaj całość »
AGATA MA NOSA | CZTERY ZIELONE MARKI, KTÓRE MUSICIE POZNAĆ
32.jpg

"Ten post przygotowywałam dla Ciebie od jakiegoś czasu. Wszystkie produkty marek, które pokazuję dzisiaj, miałam okazję poznać i przetestować na własnej skórze. I to jest również powód dla którego zajęło mi to kilka tygodni. Wybrałam olejki i sera do twarzy, uznałam, że aktualnie nasze skóry najbardziej właśnie takiej pielęgnacji potrzebują! Nawilżenia, odżywienia, rozświetlenia, a przede wszystkim relaksu i uwolnienia od stresu (za to odpowiadają między innymi kompozycje zapachowe!)."

czytaj całość »
THE BEAUTY RUNWAY | TOP 5: NAJLEPSZE NATURALNE BALSAMY DO CIAŁA
30.jpg

"O pielęgnacji twarzy mówi się bez przerwy. Kremy, toniki, peelingi, maseczki – szafki pękają w szwach! Przyjaciółka zachwyci się nowym serum i kupujemy je jeszcze przed zachodem słońca. Kiedy tak rozpieszczamy cerę, często zapominamy o naszym ciele, które przecież tak samo zasługuje na miłość i szczególną uwagę. Nie tylko wtedy, gdy zbliża się lato i uznamy, że trzeba coś wreszcie z nim zrobić, zanim odsłonimy naszą skórę na widok publiczny. Tutaj do akcji wkracza balsam. Jak znaleźć ten najlepszy?"

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl